Rejsy ze sternikiem
Rejsy ze sternikiem

Rejsy na Zalewie Sulejowskim i Mazurach

Oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy pragną poznać smak żeglarstwa, nie są zdecydowani na kurs żeglarski, a są ciekawi jak wygląda zalew od strony wody. Przy korzystnych wiatrach zwiedzisz cały Zalew Sulejowski.

Wygodny jacht kabinowy Foku 650 lub Mak 707 lub Sportina lub Sasanka 620 – dobry na każdą pogodę. Możliwość przyjęcia na łódkę 5 osób. Na 2, 3 jednostki rejsy (większe grupy po uzgodnieniu).

Pełne wyposażenie kambuza (kuchni). Jacht prowadzi sternik z uprawnieniami: instruktora żeglarstwa PZŻ oraz ratownika wodnego WOPR. Przez jeden dzień możesz poznać zasady lub wzbogacić umiejętności żeglarstwa. Początek przygody w porcie “U Sołtysa” Tresta.

Rejsy Rekreacyjne na Zalewie Sulejowskim

Ceny: pierwsza godzina – 200 zł, kolejna – 100 zł lub cały dzień – 500 zł w weekendy i święta oraz 400 zł od poniedziałku do piątku.

Rejsy rekreacyjne są wspaniałą formą, aby poznać i zakochać się w żeglarstwie. Rekreacyjne zabawy na wodzie często są początkiem pasji na całe życie.

Co Przyciąga Żeglarzy nad Zalew Sulejowski?

  • Malownicze tereny – dookoła większość lasów, wiele niecodziennych ptaków.
  • Piaszczyste plaże (jak nad morzem Bałtyckim), często występujące – podłoże piasku kwarcowego.
  • Czyste powietrze – „głowa rano nie boli”.
  • Dość silne i częste wiatry – ma gdzie się rozwiać.
  • Bardzo przyjazne dno zalewu – brak kamieni, co podnosi bezpieczeństwo żeglugi.
  • Przyjazne tawerny i bary.

Kilkudniowe Rejsy na Mazurach

Zapraszamy na rejs zorganizowany na Mazurach. Wszyscy, którzy nie mają doświadczenia w pływaniu po Mazurach, nie mają doświadczenia z kładzeniem masztu, nie czują się mocni z obsługą silnika oraz aby nie płacić “frycowego” będą mieli okazję zdobyć te umiejętności.

Pływamy wygodnym jachtem Tes Magnam – mały Dreamer. W rejsie może brać udział maksymalnie 7 osób + sternik.

Wspaniałe Wakacje na Mazurach

Cena zależna jest od terminu czarteru (cennik w zakładce – czarter Mazury) + opłata za sternika 150 zł/doba. Istnieje możliwość zamówienia większej ilości jachtów, gdy będzie więcej chętnych.

Mazury są bardzo atrakcyjnym rejonem żeglarskim. Głównych szlaków żeglownych jest ok. 200 km. Poza atrakcyjnymi wodami żeglarskimi na co dzień spotykamy miejsca o walorach historycznych, przyrodniczych czy rekreacyjnych.

Pozdrawiam i zapraszam Jurek Gluźniewicz

Dodaj komentarz

cztery − dwa =