tes 28, magnam, mazury

Indywidualne szkolenia żeglarskie


Indywidualne szkolenia żeglarskie – Przyjemne z pożytecznym !!! Wczasy i kurs żeglarski !!!

Promocja – instruktor za jedyne 150 zł !!!

Organizujemy tygodniowe rejsy (szkolenia, kursy) po Wielkich Jeziorach Mazurskich lub indywidualne nawet na godziny nad Zalewem Sulejowskim.

W zależności od potrzeb może to być pływanie rekreacyjne, doskonalące umiejętności żeglarskie lub całkowite szkolenie żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego.

Zgłoszenie egzaminu możemy powołać dla kilku osób  w dowolnym terminie!!!

Uprawnienia możesz uzyskać już po 3 tygodniach po ukończeniu kursu żeglarskiego (zależne od sprawności ludzi z PZŻ – W-wa)

Do dyspozycji mamy ekskluzywny jacht Tes 28 Magnam – Mazury.

Indywidualne szkolenia żeglarskie to doskonała forma wczasów i szkolenia.

indywidualne szkolenia żeglarskie

indywidualne szkolenia żeglarskie

Jednostka jest przystosowana dla 7-8 osób – więc można pogodzić szkolenie dla 2,3 osób a resztę rodziny czy znajomych wozić turystycznie. Wypływamy z Pięknej Góry (Giżycko 3 km) i w zależności od Państwa propozycji płyniemy w stronę Węgorzewa lub w stronę Mikołajek.

Przez część dnia prowadzimy szkolenie a następnie płyniemy zwiedzając Wielkie Jeziora Mazurskie. Taka forma jest atrakcyjna ponieważ jesteśmy w różnych miejscach – nie jest to monotonne (zwiedzamy nowe porty, przyjazne bindugi i co dzień jest coś nowego). Przy pomyślnych wiatrach i zaangażowaniu załogi jesteśmy w stanie przeprowadzić całość szkolenia i zdać egzamin oraz uzyskać patent żeglarza jachtowego. Cena jest uzależniona od terminów czarteru oraz od ilości kursantów.

Cena za czarter jest podana w linku – czarter-jachtu-tes-mazury/, natomiast cena za instruktora 150 zł + wyżywienie. Dodatkowo załoga pokrywa koszty opłat portowych oraz paliwa.

Mazury coraz częściej są doceniane przez ludzi mieszkających nad morzem Bałtyckim, tu na Mazurach mogą zaznać spokoju, ciszy, intymności czego brakuje w wakacje w rodzinnych stronach. Jest duży wybór pomiędzy zgiełkiem miejskim, hałasem, a ciszą wytchnieniem. Uroki Mazur są również fascynujące a żeglarska przygoda niezapomniana.

Mazury są bardzo atrakcyjnym rejonem żeglarskim. Głównych szlaków żeglownych jest ok. 200 km. Każdy kto pływa kilka lat po Mazurach jak szuka nowych miejsc to zawsze znajdzie. Nad zalewem Sulejowskim nie możemy się spotkać ze znakami wodnymi, śluzami czy kanałami a na Mazurach to codzienność.

  • Indywidualne szkolenia żeglarskie

poza atrakcyjnymi wodami żeglarskimi to również walory historyczne, przyrodnicze czy rekreacyjne.

Miejscami godnymi polecenia to:

Węgorzewo – pobudowana piękna plaża miejska, ścieżka rowerowa, park miejski a w nim boiska, korty, skatepark, plac zabaw dla dzieci i wiele atrakcji

Sztynort – port jeden z pierwszych na Mazurach, pozostałości po hrabiostwie Lendorfów

Ogonki, Doba, Mikołajki, Ryn i wiele ciekawostek.

Indywidualne szkolenia żeglarskie prowadzimy również w centrum Polski – Zalew Sulejowski.

Jest to wspaniałe miejsce (strefa ciszy, brzegi piaszczyste, lasy w 70 % przy linii brzegowej).

Opis Zalew Sulejowski

Zapraszam i pozdrawiam Jurek Gluźniewicz.