Żeglowanie po wodach Chorwacji!


Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  edek888 1 rok, 4 miesiące temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #1919
  Darq
  Darq
  Participant

  Zapraszamy do wspólnego żeglowania po wodach Chorwacji! Mamy wolne miejsca w czerwcu (30.05-30.06.15) oraz we wrześniu. Rejsy są przeprowadzane na jachcie Jeanneau Sun Odyssey 52.2.

  Jacht jest elegancki i bardzo komfortowy: posiada 4 kabiny dwuosobowe każda ze swoją łazienką. Duży salon oraz kuchnię. Do dyspozycji załogi jest również 6 osobowy ponton. Jacht obecnie znajduje się w marinie w Kaszteli. Rejs zaczynałby się właśnie z tego miejsca. Jeżeli chodzi o trasy to wszystko zależy od pomyślnych wiatrów i od przychylności Neptuna 🙂 Aczkolwiek planujemy odwiedzić następujące wyspy:

  Solta, Brac, Hvar, Vis, Korczula, Makarska. Oczywiście trasy są do dogrania.

  Koszt spędzenia niesamowitego urlopu pod żaglami wynosi:

  300 euro od osoby za miejsce w koi, oraz wynajem jachtu

  transitlock i sprzątanie 25 euro

  taxa turystyczna 1 euro dziennie za osobę

  kasa jachtowa (koszty paliwa, opłaty marin, wspólne zakupy produktów spożywczych dla załogi na czas rejsu) przewidywana składka to 100 euro ale może to ulec zwiększeniu bądź zmniejszeniu wszystko jest uzależnione od potrzeb załogantów 🙂

  Skipper jest osobą doświadczoną i podsiada wszelkie uprawnienia żeby móc stanąć za sterem.

  Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się w odkrywaniu cudownych zakątków Chorwacji, odpoczynku pod żaglami, ładowania życiowych akumulatorów chorwackim słońcem! 🙂

  Zeglowanie daje nam możliwość odwiedzenia takich miejsc, do których nie dotarlibyśmy autem.

  Na wszelkie pytania związane z rejscem chętnie odpowiemy! Kontakt do nas:

   +48 660 431 262

  +48 600 309 910

 • #2543

  edek888

  Uczciwe warunki jeśli chodzi o pośrednictwo ma Manta Yachting, można ich namierzyć przez ich serwis -manta-yachting.pl. Nie naciągają na dodatkowe koszty, za każdym razem jak się do nich zgłaszałem potrafili mi precyzyjnie wyliczyć ile to będzie kosztować i potem już w realizacji te ich szacunki się nie rozjeżdżały. Jeśli ktoś nie ma patentu sternika to zawsze można u nich skorzystać ze zorganizowanej wyprawy, mam kolegę który w czymś takim uczestniczył i sobie chwalił.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.