Zapraszam do dyskusji


 • This topic has 0 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated , temu by KomandorKomandor.
Viewing 0 reply threads
 • Autor
  Wpisy
  • #1374
   KomandorKomandor
   Moderator

    Na razie można uczestniczyć w dyskusjach na naszym forum bez żadnych ograniczeń, jednak zalecamy rejestrację na stronie (utworzenie indywidualnego konta wymaga tylko podania swojego adresu e-mail i wygenerowania hasła – REJESTRACJA). Wpisy niezarejestrowanych użytkowników (gości) mogą zostać skasowane. Zapraszamy do dyskusji.

    UWAGA: Po napisaniu nowego tematu / odpowiedzi na jakiś post należy poczekać ok 10 minut i odświeżyć stronę aby napisać nowy temat lub post.
    Wpisy nie pojawiają się natychmiast dla niezarejestrowanych użytkowników (muszą zostać sprawdzone), dlatego polecamy rejestrację na stronie (trzeba tylko podać adres e-mail).

    Po rejestracji można zamieszczać (lub edytować już zamieszczone własne) nowe tematy i nowe wpisy bez ograniczeń (nie trzeba przepisywać kodu bezpieczeństwa -captcha).

    Edycja swojego wpisu jest możliwa przez 60 minut, potem wpis pozostaje na forum.

    Ze względu na wszechobecny spam w internecie, pierwszy wpis po rejestracji musi zostać sprawdzony (w celu ustalenia czy zarejestrował się na stronie faktyczny użytkownik, czy „spamer”). Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu wpisu, każdy następny wpis zalogowanego użytkownika będzie się pojawiał na stronie bez ograniczeń (po 10 minutach od wpisania pierwszego wpisu i z zastrzeżeniem, że wpis może być usunięty lub zmieniony jeśli jest niezgodny z regulaminem).

  Viewing 0 reply threads
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.