Zapraszam do dyskusji


Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez Komandor Komandor 5 lata, 5 miesiące temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #1374
  Komandor
  Komandor
  Moderator

  Na razie można uczestniczyć w dyskusjach na naszym forum bez żadnych ograniczeń, jednak zalecamy rejestrację na stronie (utworzenie indywidualnego konta wymaga tylko podania swojego adresu e-mail i wygenerowania hasła – REJESTRACJA). Wpisy niezarejestrowanych użytkowników (gości) mogą zostać skasowane. Zapraszamy do dyskusji.

  UWAGA: Po napisaniu nowego tematu / odpowiedzi na jakiś post należy poczekać ok 10 minut i odświeżyć stronę aby napisać nowy temat lub post.
  Wpisy nie pojawiają się natychmiast dla niezarejestrowanych użytkowników (muszą zostać sprawdzone), dlatego polecamy rejestrację na stronie (trzeba tylko podać adres e-mail).

  Po rejestracji można zamieszczać (lub edytować już zamieszczone własne) nowe tematy i nowe wpisy bez ograniczeń (nie trzeba przepisywać kodu bezpieczeństwa -captcha).

  Edycja swojego wpisu jest możliwa przez 60 minut, potem wpis pozostaje na forum.

  Ze względu na wszechobecny spam w internecie, pierwszy wpis po rejestracji musi zostać sprawdzony (w celu ustalenia czy zarejestrował się na stronie faktyczny użytkownik, czy „spamer”). Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu wpisu, każdy następny wpis zalogowanego użytkownika będzie się pojawiał na stronie bez ograniczeń (po 10 minutach od wpisania pierwszego wpisu i z zastrzeżeniem, że wpis może być usunięty lub zmieniony jeśli jest niezgodny z regulaminem).

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.