Rejs Dookoła Atlantyku – OdySea Wagnera


Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez OdySea Wagnera OdySea Wagnera 4 lata, 6 miesiące temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #1893
  OdySea Wagnera
  OdySea Wagnera
  Participant

  OdySea Władysława Wagnera to niesamowity projekt, mający na celu upamiętnienie wyczynu młodego Polaka, który jako pierwszy z naszych rodaków opłynął świat.

  Trasa podróży została starannie opracowana – celem było umieszczenie na niej jak największej ilości portów, które kiedyś odwiedził Wagner, oraz udziału w kilku ważnych imprezach międzynarodowych.

  Całość podzielona została na 7 i 14 dniowe etapy, oraz 28–dniową przeprawę przez Atlantyk.

  Wyprawę zaczniemy 15 sierpnia 2015 roku w Gdyni. Porcie, z którego wyruszył Wagner. Popłyniemy na Karaiby, odwiedzimy tablicę upamiętniającą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Potem popłyniemy do Stanów Zjednoczonych, odwiedzimy Polaków mieszkających w Chicago i Toronto. Ten etap wyprawy zaplanowaliśmy do Toronto. Co potem?

  Podobnie jak Wagner nie planował kiedy zakończy swą odyseę, tak my nie wiemy gdzie i kiedy zakończy się nasza wyprawa.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i poszczególnymi etapami naszej wyprawy. OdySea Wagnera to niepowtarzalna okazja aby spełnić swoje żeglarskie marzenia, przeżyć przygodę życia i być częścią niesamowitej wyprawy upamiętniającej wyczyn młodego Polaka.

  Wszystkie informacje znajdują się na stronie:     http://cwm.edu.pl/odysea

  Zapraszamy również na nasz profil na facebook’u:     https://www.facebook.com/odysea.org?fref=ts

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.