Ocena szlaku żeglarskiego na odcinku Ruciane-Nida – Giżycko


 • This topic is empty.
Viewing 0 reply threads
 • Autor
  Wpisy
  • #2010
   Marcin

   Witam wszystkich żeglujących!

   Już od ładnych kilkunastu lat mam przyjemność regularnie przyjeżdżać na Mazury w okresie łódkowym i niestety jestem w stanie zauważyć, pewnie jak większość użytkowników, pogarszającą się kondycję regionu.

   Jestem studentem II roku studiów magisterskich kierunku Turystyka i Rekreacja na SGGW w Warszawie i zbieram dane do mojej pracy dyplomowej na temat “Oceny zagospodarowania turystyczno-rekreacyjnego szlaku żeglarskiego na odcinku Ruciane-Nida – Giżycko”.

   Jeśli chcielibyście przyczynić się choćby w małym stopniu do zmiany bieżącego stanu środowiska oraz infrastruktury w obrębie jezior mazurskich prosiłbym o wypełnienie mojej ankiety, do której link znajdziecie poniżej. Ankieta zawiera 16 pytań zamkniętych oraz 1 otwarte, a wypełnienie jej nie zajmuje więcej niż 5 minut. Po obronieniu pracy planuję ją opublikować i kto wie, może będzie stanowić cegiełkę w procesie poprawy obecnej sytuacji na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, a wy wypełniając tę ankietę również będziecie mieli w tym udział 🙂

   Ocena Zagospodarowania Turystyczno-Rekreacyjnego Szlaku Żeglarskiego Na Odcinku Ruciane-Nida – Giżycko

   Z góry dziękuję za każdą wypełnioną ankietę 🙂

   Pozdrawiam,
   Marcin Gawiński

Viewing 0 reply threads
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.